2017. november 19. Évközi 33. vasárnap

• Ma országos szinten gyűjtünk adományokat a Magyar Karitász intézményei javára: a perselyadományokat számukra küldjük majd tovább.
  • Szent Erzsébet – kenyeret helyeztünk el oltár mellett az asztalra; a megáldott kenyerekből vigyünk haza a családba és adjunk ismerőseinknek is.
  • Kedden Szűz Mária bemutatása a templomban, szerdán Szent Cecília, pénteken a vietnami vértanúk emléknapja lesz. Csütörtökön és szombaton 17 órától szentóra lesz, a szombat esti szentórával bekapcsolódunk az Eucharisztikus Kongresszus Kárpát-medence szintű előkészületébe; akinek van kedve, regisztrálhat a www.iec2020.hu weboldalon.
  • Jövő vasárnap, Krisztus Király vasárnapján zárul a liturgikus év: a 9-es diákmisén lesz a ministránsok avatása. Bár úgy hirdettük, hogy a felnőtt kórusunk ma énekel, mégis jövő vasárnap, a 11-es szentmisén fog énekelni. Jövő vasárnap az esti szentmise előtt szentóra lesz, amelyre várjuk a Jézus Szíve család imaközösség tagjait.
  • Jövő vasárnap, a misék után, mindnyájan beszerezhetjük az adventi koszorúnkat, amelyeket addigra az Angyali Karos gyermekeink saját kezűleg készítenek el.
  • Jövő vasárnap délelőtt a Karitász Börzét tart a Közösségi Házban.
  • Az Angyali Kar várja új, énekelni szerető gyermekek jelentkezését; az ő ünnepük mához két hétre, advent 1. vasárnapján lesz.
  • Két hét múlva vasárnap délelőtt az Etalon Kiadó kiadványaiból válogathatunk a templom bejáratánál.

korábbi hirdetések