2017. szeptember 24. Évközi 25. vasárnap

• Ma Szentírás vasárnapja van. A 11-es szentmisén a felnőtt énekkarunk énekel.
  • Szerdán Páli Szent Vince emléknapja, pénteken a Főangyalok ünnepe, szombaton Szent Jeromos emléknapja lesz.
  • Várjuk az elsőáldozásra készülők jelentkezését, számukra vasárnaponként a diákmise után lesz a felkészítés, októbertől. Jelentkezési lapokat már kaphatunk.
  • Minden csütörtökön 9.45-11.45-ig játszóház van a Közösségi Ház emeletén, kisgyermekek számára.
  • A felső tagozatosok számára Lazányi Feri tart hittant, péntekenként 19.30-tól a Közösségi Házban. Feri már várja a régi csoportot és az új felsősöket, gimnazistákat.
  • Az egyetemista korúakat péntekenként 20 órától várja Attila atya a plébánián.
  • A felnőtt alapozó hittanra azokat várjuk, akik szeretnének megkeresztelkedni, vagy kimaradt az életükből az elsőáldozás vagy a bérmálás: holnap kezdünk, és kéthetente hétfőnként 19 órától a plébánián lesznek a találkozások.
  • Az Angyali Kar várja az énekelni vágyó lányokat, a próbák péntekenként 18.30-tól vannak a Közösségi Házban. A felnőtt kórusunkhoz is lehet csatlakozni, ők hétfő esténként próbálnak a Közösségi Házban. Szintén új tagokat vár az ifjúsági gitáros énekkarunk, akik péntekenként tartják a próbáikat.
  • Jövő vasárnap délelőtt a Karitász börzét tart a Közösségi Házban.
  • Pécsi Rita pedagógiai előadássorozatot tart a Kispesti Jézus Szíve templomban, az első alkalom szeptember 30. szombaton, 16 órakor lesz.
  • Azok számára, akik önismereti munkába kezdenének, szívesen ajánljuk azokat a segítő szakembereket, akik a palferi.hu weboldalon már kilencedik éve meghirdetik induló csoportjaikat. Több, mint 10 féle önismereti vagy önsegítő csoport indul hamarosan. Részletek: palferi.hu/csoportok.

korábbi hirdetések