2018. május 20. Pünkösd

• Májusban minden hétköznap 17.30-tól elénekeljük a litániát, csütörtökön 17 órától szentségimádás, szombaton rózsafüzér lesz.
  • Csütörtökön Szűz Mária, Keresztények Segítsége, szombaton Néri Szent Fülöp emléknapja lesz.
  • Pénteken, május 25-én, 19 órától a felnőtt énekkarunk közös koncertet ad egy svédországi vendég kórussal.
  • A május 26. és 27. szombati és vasárnapi napokon lesz idén a Székelykapu-napok, programjaiba mi is bekapcsolódunk.
  • Ma még lehetőséget biztosítunk a munkatársaink segítségével, hogy az első félévi egyházközségi hozzájárulást itt a szentmisék után befizethessék. A hozzájárulás önkéntes, tetszőleges mértékű, és köszönet érte.
  • Holnap, pünkösdhétfőn, reggel 7 órakor lesz szentmise, 9 órától kezdődik Máriaremetén a Főegyházmegye szervezésben a Karizmák Ünnepe.
  • Két hét múlva lesz Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe. Az ünnepi szentmisét 10 órakor kezdjük, amely egyben a tanév végi Te Deum is. A mise után lesz az úrnapi körmenet. A virágszirmokat szóró elsőáldozókat és a hittanosokat is várjuk a szentmisére és a körmenetre. Mostantól a virágot és virágszirmokat gyűjtünk, aki teheti, hozhat a templomba.
  • Úrnapjával állunk át a nyári vasárnapi miserendre, tehát jövő vasárnap még 7, 9, 11, 18 órakor lesznek a misék, júniustól a szeptemberi Veni Sancte miséig pedig 7, 10, 18 órakor.
  • A bérmálási és az elsőáldozási szentmisék fényképei bárki számára letölthetőek a honlapunkon keresztül.

korábbi hirdetések